AKTUÁLNĚ PROHLÍDKY DÁRKOVÉ POUKAZY ŠKOLY TÁBORY FOTOGRAFIE VÝZKUM KONTAKT

Workshop - Fotografie noční krajiny a hvězdné oblohy

Rádi bychom vás pozvali na speciální fotografický worshop věnovaný méně známé problematice fotografování noční krajiny a hvězdné oblohy. Na tomto workshopu se dovíte vše, co potřebujete vědět, aby jste mohli ihned začít noční krajinu a hvězdnou oblohu fotografovat a přivézt si tak překrásné fotografie například z Vaší dovolené nebo výletu.


Pro koho je workshop vhodný?

Tento fotografický workshop je určen pro úplné začátečníky, kteří nemají s fotografováním noční krajiny a hvězdné oblohy žádné zkušenosti. Množství nových a cenných informací jistě ale získají také mírně pokročilí fotografové. Znalosti získané na tomto workshopu můžete využít nejen při fotografování noční krajiny a hvězdné oblohy, ale také při běžném denním fotografování.


Program workshopu

Během workshopu se naučíte, jak správně nastavit svůj fotoaparát, jak exponovat noční krajinu a hvězdnou oblohu, jak se vypořádat s nedostatkem světla při nočním fotografování, jak vyzrát nad otáčející se hvězdnou oblohou, jak výsledné fotografie zpracovat a mnoho dalšího. Součástí workshopu je také diskuze nad probíraným tématem. Veškerá teorie je vučována prostřednictvím dataprojekce. Každý účastník workshopu dostává přehledně zpracovaný návod, aby se mohl k cenným informacím a popsaným postupům kdykoliv v budoucnu vrátit.


Datum a místo konání

Datum: bude zveřejněno

Čas: 10:00 - 18:00 h.

Místo: Centrum tmavé oblohy - Beskydy


Příští termín

Pokud si přejete být informováni o dalším termínu pořádání workshopu, napište nám na e-mail hvezdarna-beskydy@seznam.cz s předmětem zprávy WORKSHOP. Budeme Vás předem informovat.


Cena workshopu

Cena workshopu je 1500,-Kč.


Přihlášení na workshop

Na workshop se můžete přihlásit telefonicky na čísle 603 594 256 nebo e-mailem hvezdarna-beskydy@seznam.cz (uveďte prosím jméno, příjmení, Vaše město a telefonní číslo).


Další fotografie najdete ve fotogalerii

Zpět na úvod

TOPlistSpolupracujeme:
Kudyznudy.cz - tipy na výlet


© 2017 Centrum tmavé oblohy - Beskydy, www.hvezdarna-beskydy.cz, e-mail: hvezdarna-beskydy@seznam.cz, tel.: +420 603 594 256