AKTUÁLNĚ PROHLÍDKY DÁRKOVÉ POUKAZY ŠKOLY TÁBORY FOTOGRAFIE VÝZKUM KONTAKT

Workshop - Fotografie noční krajiny a hvězdné oblohy

Rádi bychom vás pozvali na náš speciální fotografický worshop věnovaný méně známé problematice fotografování noční krajiny s hvězdnou oblohou. Na tomto workshopu se dovíte vše, co potřebujete vědět, aby jste mohli ihned začít noční krajinu s hvězdnou oblohou fotografovat a přivézt si tak překrásné fotografie například z dovolené nebo výletu.


Pro koho je workshop vhodný?

Tento fotografický workshop je určen pro úplné začátečníky, kteří nemají s fotografováním noční krajiny a hvězdné oblohy žádné zkušenosti. Množství nových a cenných informací jistě ale získají také mírně pokročilí fotografové. Znalosti získané na tomto workshopu můžete využít nejen při fotografování noční krajiny s hvězdnou oblohou, ale také při běžném denním fotografování.


Program workshopu

Během workshopu se naučíte, jak správně nastavit svůj fotoaparát, jak exponovat noční krajinu, jak exponovat otáčející se hvězdnou oblohu, jak se vypořádat s nedostatkem světla při nočním fotografování, jak vyzrát nad otáčející se hvězdnou oblohou, jak výsledné fotografie zpracovat a mnoho dalšího. Součástí workshopu je také diskuze nad probíraným tématem. Veškerá teorie je vučována prostřednictvím dataprojekce. Každý účastník workshopu dostává přehledně zpracovaný návod, aby se mohl k cenným informacím a popsaným postupům kdykoliv v budoucnu vrátit.


Datum a místo konání

Datum: termín bude zveřejněn

Čas: 10:00 - 18:00 h.

Místo: Centrum tmavé oblohy - Beskydy (v letním období), Ostravice - Hotel Freud (v zimním období)


Příští termín

Pokud si přejete být informováni o dalším termínu pořádání workshopu, napište nám na e-mail hvezdarna-beskydy@seznam.cz s předmětem zprávy WORKSHOP. Budeme Vás předem informovat.


Cena workshopu

Cena workshopu je 1500,-Kč.


Přihlášení na workshop

Na workshop se můžete přihlásit telefonicky na čísle 603 594 256 nebo e-mailem hvezdarna-beskydy@seznam.cz (prosíme uveďte jméno, příjmení, Vaše město a telefonní číslo).Více fotografií
Zpět na úvod

TOPlistSpolupracujeme:
Kudyznudy.cz - tipy na výlet


© 2014-2018 Centrum tmavé oblohy - Beskydy, www.hvezdarna-beskydy.cz, e-mail: hvezdarna-beskydy@seznam.cz, tel.: +420 603 594 256